Martina, účastnice kurzu, se loučila slovy, Myslím, že už tuším, proč děláš kurzy plavání právě tady!

Prvotní ostych a nevoli přijet do Kralup (..kam? malé zapadlé město za Prahou, nebo co?) střídá radost, klid a úsměv. Ano, skoro každý kurz se najde někdo, kdo se mnou sice plavat chce, ale ideálně v Praze. A když nakonec přijede, tak se loučí se slovy, že už tomu rozumí, proč právě Kralupy. Stejně tak, jako to říkala Martina.

Říkají, že jsou opravdu rádi, že to bylo v Kralupech. Že je to skvělé, klidné, vstřícné místo, na výuku jako dělané. Připojují často i to, že jim kurz změnil pohled na plavání a na sport obecně. Prý, jak je možné, že se takhle skvělé kurzy dělají i mimo Prahu. Někteří popřejí, ať se o Kralupech dozví co nejvíce lidí.

Čím to tedy je?

Kralupský bazén je momentálně pro celodenní kurzy lepší než bazény v Praze. Má všechny klady, jak pro mě jako organizátora, tak pro vás účastníky.

  • Klidné prostředí bazénu s nízkou obsazeností a možností pronájmu dráhy i o víkendu.
  • Prostorná klubovna pro naši suchou přípravu. Tedy teoretickou část, kde se díváme nejen na instruktážní videa a videa závodníků, ale zkoušíme si i cvičení na suchu. Do vody pak odcházíte s radostí a připraveni. 

Díky vstřícnému přístupu bazénu, mohu pro vás účastníky udržet nižší cenu plaveckého kurzu oproti realizování kurzu v Praze.

Je to kousek.

To zní dobře, ale je to daleko, řeknete si. Ne, ne.

Dostupnost je skvělá.

Kralupy leží na dálnici D8 a to 15 min od Prahy. Zároveň jsou na významné železniční trati Praha – Ústí – Děčín a vlakem přijedete přímo do centra Kralup. Z Prahy je to patnáct minut rychlíkem a pětadvacet minut osobákem podél Vltavy. Ať už jedete odkudkoliv, můžete se po cestě vyhnout průjezdu Prahou.

Pro pražské 😉:

Z Prahy do Kralup je to z jakéhokoliv konce autem 20 až 40 minut. Což je stejné jako cesta po Praze mimo špičku. Tak pokud nechce dále ztrácet čas, nemusíte hledat kurzy plavání v Praze a přijeďte do Kralup. Uvidíte sami, vyplatí se to.

Jakub

 

 

Jakub Běžel
jakub@plavmechytre.cz
Certifikovaný trenér Totální plavání, Kralupy

 

Proč Kralupy a ne Praha?