Semináře pro neplavce jsou připravovány individuálně, podle potřeb každého zájemce.

Pokud se v některé z následujících vět najdete, tak není důvod váhat. Ano, seminář Neplavci je určen právě Vám. A nebojte, nejste jediní, kteří váhají, zda to zvládnou…

Jsem začátečník, vody se bojím, ale co když to jde změnit?

–              Pokud se vody bojíte…

–              Pokud se ve vodě necítíte příjemně…

–              Pokud se bojíte ponořit hlavu do vody a klidně vydechovat…

Napište mi a společně Váš vztah k vodě změníme.

–              Pokusíme se najít způsob, jak s vodou pracovat a jak si cestu k ní zamilovat.

–              Ukážeme si cestu, jak se propracovat až k semináři „Kraul“ (Prsa, Motýlek).

–              A následně si plavání opravdu užívat.

Očima účastníka individuálního Semináře Neplavci.

Reakce Jirky krátce po semináři:

A tady musím poděkovat já Tobě a to nejen za faktickou stránku věci, ale hlavně za přístup a pochopení. Sice jsem na začátku vlezl „hned“ do vody a snažil se předstírat, že jako OK, ale vevnitř to byl sakra souboj :o)

Prosím pošli mi info co to bylo za brýle, co jsi mi půjčil, abych si je případně mohl objednat – odstranilo to významný stresor – vodička v očičkách :o) Každopádně nechci zahodit, co jsi mě naučil!

Moje reakce na sebe nenechala dlouho čekat.

Ahoj Jirko, chtěl jsem Ti taky poděkovat za Tvou důvěru, se kterou jsi přišel, vážím si toho. Není to malá zodpovědnost, kterou jsi mi vložil do rukou, ale jsem za ni rád. Za sebe si myslím, jsi udělal obrovský kus práce a Tvůj vztah k vodě (možná vnímání vody) se obrovsky posunulo. To co se Ti v neděli povedlo, je opravdu obrovský krok k tomu umět plavat. Plavat, plavat hezky, elegantně, uvolněně a hlavně s vnitřním klidem, to je to, co máš na dosah ruky, není to vůbec daleko.

Z mého pohledu, se Ti povedlo udělat něco, co většina lidí ve Tvé situaci nikdy neudělá a proto své pocity nikdy nepřemůže. Pro mě už jsi na druhé straně a já Tě beru za plavce. Neříkám, že budeme hned plavat, práce a postupných kroků, v nastaveném poklidném tempu je ještě dost, ale v hlavě a ve Tvém přístupu to už tak je – jsi plavec.

Druhou větou dodávám, že jeden seminář, z tebe plavce neudělá a je to teď na tobě veškeré objevené dovednosti upevňovat a prohlubovat.

Slovo závěrem …

Pokud Vás cokoliv zajímá, pište, volejte, ptejte se, jsem tu pro Vás.

Těším se na shledanou v bazénu

Jakub