Užijte si týden plavání v Turecku

Prodlužte si léto a užijte si báječný týden s plaváním na jihu Turecka. Zveme vás na plavecký kemp, který je pro plavce, kteří mají chuť si zaplavat v moři, naučit se, jak plavat a trénovat a chtějí zvýšit pohodlí, jistotu a požitek z plavání na volné vodě.

Týden s plaváním na stejném místě proběhl už šestkrát, takže se vracíme na známé a osvědčené místo. Počasí bylo vždy vynikající – teplota vzduchu 27-29°C, moře mělo cca 29°C. Penzion je umístěn v klidné a zelené části, kde je minimum turistů. K moři je to cca 300 metrů, pláž je oblázková. Moře bývalo dopoledne velmi klidné, ale odpoledne bývaly vlny a mohli jsme nacvičovat i plavání ve vlnách.

🎥 Video 🎥 – Nádherné plavání při východu slunce.

Místo:

Kemp bude probíhat v městečku Çirali na jihu Turecka, cca 80km od přístavního města Antalya. Ubytování je v tichém, jednoduchém a čistém penzionu Ugur Pansiyon. Každý pokoj má sprchu, wc a klimatizaci.

Termín: 15.-22.9. 2018

Začátek: v sobotu 15.9. v 18h. Ubytování, seznámení se s účastníky a programem, společná večeře
Konec: v pátek 21.9. cca v 11h

Cena: 16000,- (Váš kamarád/přítel/partner, který se nebude účastnit programu, je vítán a pokud s Vámi bude bydlet na pokoji, cena pro něj je 9000,-Kč).

V ceně:

 • ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
 • polopenze (možno dokoupit plnou penzi)
 • vedení od vyškolených trenérů Total Immersion
 • videoanalýza vašeho plavání
 • jednodenní výlet lodí (s obědem)
 • dopravu z letiště Antalya tam a zpět (doprava bude objednána pro celou skupinu na odlet z Prahy 15.9. ve 4:45h, z Antalye tedy cca v 9h)

V ceně není:

 • letenka
 • doprava z letiště (ale bude domluvená doprava na odlet z Prahy 15.9. ve 4:45h, z Antalye tedy cca v 9h)
 • pojištění

Je možné letět se skupinou, odlet z Prahy v sobotu 15.9. ve 4:45h, odlet z Antalye v sobotu 22.9. v 9:25. Cena letenky cca 8500,-. Společnost SmartWings, letenky si objednávejte individuálně.

⚠ Edit 19.4.: Od Exim Tours je možné si pořídit letenky za 6990Kč. Odletové časy jsou přesně na časy napsané výše. Většina přihlášených toho využije a pokud na kemp chcete jet, nenechte si tuto výhodnou možnost nechat ujít! ✈

 

Pro koho je kemp vhodný?

Kemp je určen pro ty z vás, kteří:

 • pohodlně uplavete 100m (venku nebo v bazéně)
 • chcete zlepšit své plavání na volné vodě a v moři
 • se chystáte na první triatlon
 • si chcete užít aktivní týden u moře a naučit se nové plavecké dovednosti

Co se na kempu naučíte?

Zaměříme se na vyrovnanou a hydrodynamickou polohu těla pro plavání s co nejmenším odporem. Naučíme se účinný záběr vycházející ze středu těla. Budeme se věnovat nácviku pohodlného dýchání, navigaci na otevřené vodě a plavání ve skupině. Budeme hledat, jak najít optimální kombinaci délky záběru a tempa, ale hlavně jak si co nejvíce vychutnat plavání na delší vzdálenosti.

Na videu se podívejte, jak to v Cirali vypadalo a probíhalo. Ať víte, co vás může čekat, pokud se letos rozhodnete přidat :-).
Program kempu:

Přesný program upřesníme na místě podle potřeb a vašeho zájmu. Přibližný plán: ráno rozcvičení a rozhýbání na suchu, plavání (7-9h), pak snídaně a volný program. Odpoledne (16:30-18h) plavání/nácvik, pak večeře.

Jeden den bude celodenní výlet lodí, na kterém prozkoumáme odlehlá plavecká místa, jeskyně a útesy. Také si prohlédneme starobylé ruiny podél pobřeží. Oběd bude speciální turecké barbeque.

Plavecký kemp v Turecku pořádá Totální plavání a Tomáš Vojtěchovský. Jakub Běžel s Plavme chytře byl již podruhé přizván jako jeden z trenérů tohoto kempu. Přihlašte se na plavecký kemp a Tomáš vám zašle podrobnější informace. Budu se na vás moc těšit. Užijeme si to jako loni.